Bukmacherzy – Expekt.com – Wpłata depozytu

Wpłaty do Expekt.com można dokonać na kilka sposobów:

I. Przelew bankowy.
Kiedy dokonujesz depozytu, bardzo ważnym jest abyś zapamiętał najważniejsze kroki, które zapewnią Ci bezproblemowe dokonanie wpłaty:

1.Bardzo ważnym jest, abyś w NAZWIE ODBIORCY na blankiecie wpłaty wpisał „Expekt.com Ltd.”.

2. W polu TYTUŁEM, prosimy wpisać „Usługi bukmacherskie”, wraz z numerem referencyjnym widniejącym w polu referencja, przy każdym z kont Bankowych.
(Numer referencyjny to sześcio, lub siedmiocyfrowy numer, np. 123456(7), który otrzymałeś podczas rejestracji).
3.Minimalna kwota wpłaty na nasze konto, wynosi 40 PLN, wpłaty niższe od tej kwoty, nie będą mogły być aktywowane na koncie gracza.
Operacja wpłaty zajmuje z reguły do 5 dni bankowych, aktualizacje wpłat do kont gracza, odbywają się od Poniedziałku do Piątku w godzinach 19:00 – 21:00, lub pomiędzy 08:00 – 10:00 następnego dnia.
Jeżeli dokonasz depozytu w innej walucie aniżeli waluta Twojego konta, zostanie on przeliczony po aktualnym kursie i prowizja w wysokości 30.00 PLN będzie odjęta od sumy depozytu.

4. W skrócie wygląda to tak:
Konto do wplat w PLN:
Bank BPH Polska
Odbiorca: Expekt.com Ltd
Numer konta: 92106000760000321000091844
SWIFT: BPHKPLPK

Konto do wplat w EUR:
Bank BPH Polska
Odbiorca: Expekt.com LtdNumer
konta: 32106000760000321000091857
SWIFT: BPHKPLPK

II. Karta kredytowa
Minimalna kwota depozytu kartą to 20.00 PLN
Prowizja od depozytu wynosi 2,5%
Wpłaty karta kredytową możesz dokonać poprzez zalogowanie się do Expekt.com , wejście w zakładkę KONTO –> DEPOZYT, tam znajdziesz informacje dotyczące wpłaty depozytu kartą kredytową

III. Skrill.
Skrill działa na zasadzie elektronicznej portmonetki. Możesz dzięki Moneybookers dokonać depozytu, jak i wypłaty ze swojego konta w Expekt.com.
Expekt.com nie obciąża żadnymi dodatkowymi kosztami za ten serwis.

Kwoty zdeponowane poprzez Moneybookers muszą być wykorzystane dla celów gry w naszych serwisach zanim będzie je można wypłacić; w przeciwnym wypadku zostanie zastosowana prowizja za operację. Wypłaty ze względów bezpieczeństwa mogą być wstrzymane w systemie przez okres 2 dni.
Wypłaty i kwoty zdeponowane poprzez Skrill zostana przesłane z powrotem do twojego konta w Moneybookers.

IV. NETeller
NETeller jest jak „elektroniczna portmonetka”. Możesz zdeponować środki do i z konta gracza w Expekt.com.

Depozyty/wypłaty poprzez NETeller są dostępne w walutach USD, EUR i GBP. Jeżeli masz inną walutę w Twoim koncie gracza w Expekt.com, fundusze będą przeliczone po aktualnym kursie walut.
Proszę zauważ, że jeśli nie dokonasz obrotu zdeponowanymi poprzez NETeller środkami w naszym serwisie, podczas wypłaty pobrana zostanie prowizja w wysokości 3.9% od kwoty.

obstawianie prze vpn