Rozpocznij wiosnę z bonusami, freerollami, WSOP i innymi atrakcjami Bwin!

Rozpocznij wiosnę z bonusami, freerollami, WSOP i innymi atrakcjami!

Wiosna może okazać się krótka, lecz o tej porze roku na Bwin zabawa będzie najlepsza, a wyzwania największe. Świętujemy powrót słońca fantastycznym pakietem sześciu wiosennych promocji – dla Twojego dobrego samopoczucia.

Bonus Spring Spree Reload 100$
Wystarczy wpisać kod promocyjny springbonus, aby otrzymać łatwy do wykorzystania bonus w wysokości 100 dolarów – bez wpłaty. Bonus może zostać zrealizowany w dwudziestu progach po 5 dolarów. Każdy dolar wymaga uzyskania 8 punktów pokerowych, a na odebranie pełnej kwoty masz 60 dni.

Wiosenne szaleństwo WSOP
Zwiększyliśmy naszą ofertę Vegas o dodatkowe 4 pakiety tygodniowo – codziennie, od poniedziałku do soboty, możesz zdobyć pakiety na Side Event. To jeszcze nie wszystko -w każdą niedzielę możesz zdobyć pakiet na Main Event, wart 15.000$! Szczegóły znajdziesz na stronie WSOP.

4.000 dolarów we freerollach
To nie pomyłka! Przez następne dwa tygodnie codzienna pula we freerollach wynosi 4.000$!
O 11:00, 14:00, 18:00 i 22:00 (GMT +1) odbędą się turnieje freeroll 1.000$ z dodatkowymi bonusami i biletami na wyjątkowe turnieje.

Rookie Challenge w nowej odsłonie
Podczas wiosennej promocji Spring Spree powracają freerolle Rookie Challenge! Masz 700 nowych powodów, aby rozpocząć grę! Pula w Rookie Challenge została zwiększona z 300 dolarów do 1.000 dolarów! Więcej informacji o tym, jak dołączyć do gry znajdziesz na stronie Rookie Challenge.

Turnieje Lowrider – codziennie dodatkowe 1.000$
Już za 0,11$ możesz codziennie wziąć udział w turnieju Lowrider z dodatkową pulą 1.000$! Powodzenia! Więcej informacji znajdziesz na stronie Lowrider.

obstawianie prze vpn