Wygraj iPada w Pokerze Betsson w kwietniu!

Poczuj niesamowite emocje na stołach Poker Bettson w kwietniu, a będziesz mieć szansę na wygranie jednego ze 100 iPadów!

Zbierz w kwietniu 50 lub więcej punktów gracza na dzień przez 15 dni a weźmiesz udział w specjalnym turnieju ‘iPad Giveaway Freeroll´, gdzie do wygrania czekają wspaniałe iPady. Oto szczegóły:

Daty Promocji
Data rozpoczęcia: 00:00 w piątek, 1 kwietnia
Data zakończenia: 23:59 w sobotę, 30 kwietnia

To w sumie 30 dni. Aby wziąć udział w specjalnym turnieju ‘iPad Giveaway Freeroll’ musisz zebrać przynajmniej 50 punktów gracza na dzień w ciągu 15 dni w tym okresie.

Zasady
Promocja podzielona jest na dwa etapy – kwalifikacje, a następnie DWA turnieje iPad Giveaway Freerolls. Jeden freeroll będzie przeznaczony dla zawodników grających przy mikro/niskich stawkach, a drugi dla średnich/wysokich stawek.

W celu zakwalifikowania się do jednego z freerolli musisz zebrać minimalną liczbę punktów w okresie kwalifikacji. Poniżej przedstawiamy wymagania:

Gracze z mikro/niskimi stawkami:
Liczba punktów na dzień: 50
Liczba dni: 15
Stawki: Stoły z mikro i niskimi stawkami

Gracze z średnimi/wysokimi stawkami:
Liczba punktów na dzień: 150
Liczba dni: 15
Stawki: Stoły ze średnimi i wysokimi stawkami

Pamiętaj, do kwalifikacji liczyć się będą tylko punkty gracza zebrane podczas 30-dniowego okresu promocji.

Jeśli zbierzesz wymaganą liczbę punktów gracza w okresie kwalifikacji, najpóźniej do 12 maja otrzymasz ticket na turniej „iPad Giveaway Freeroll”. Możesz zakwalifikować się tylko na jeden z turniejów. Jeśli spełnisz wymogi dla obu freerolli otrzymasz ticket WYŁĄCZNIE na turniej ze średnimi/wysokimi stawkami.

Nagrody
Do rozdania przygotowaliśmy 100 iPad2 16GB Wi-Fi Edition Black. Zostaną one rozdane w dwóch freerollach zgodnie z poniższą formułą:

Freeroll ze średnią/wysoką stawką:
Data | Nazwa | Nagrody
15 maja 2011 | 75 iPad Giveaway Freeroll | 75 iPadów

Freeroll z micro/niskimi stawkami:
Data | Nazwa | Nagrody
15 maja 2011 25 iPad Giveaway Freeroll 25 iPadów

obstawianie prze vpn